fbpx

Venkovní MOBILNÍ HRY a venkovní HI-TECH HRY. Není venkovka jako venkovka.

V nabídce venkovních her QuestWorld najdete 2 druhy venkovních her. Venkovní mobilní hry a venkovní hi-tech hry. Pojďme se v bodech podívat na bližší specifikace každé kategorie. Je dobré vědět, co čekat a proč se každý typ her pohybuje v jiné cenové kategorii.

Mobilní venkovní hry QuestWorld

Váš mobilní telefon je vaším průvodcem hrou. Nic jiného než nabitý telefon s čtečkou QR kódů ke hraní nepotřebujete. Pár přátel spoluhráčů do týmu se ale hodí.

Hra nemá časový limit. Hrát můžete jak dlouho chcete, herní čas je doporučený, za jak dlouho byste měli hru dohrát.

Hra má cca 40-50 kroků. Pro upřesnění - nejedná se o 40-50 úkolů/questů. Některé kroky jsou pouze o příběhu nebo pro ověření správných souřadnic. Jinými slovy, jestli jste tam, kde máte být.

Začít hrát můžete kdykoliv. Rezervace hry je dobrovolná a slouží spíše pro zamezení, aby se týmy na trase potkaly, což by byla škoda.

 

Hi-Tech venkovní hry s rozšířenou realitou

Pro maximální herní zážitek dostanete iPad, který slouží jako průvodce hrou a slouží k zobrazení rozšířené reality, i ActionPack – brašnu s veškerým potřebným vybavením.

Délka hry je cca 2 hodiny. Bojujete nejenom proti zlovolným stvořením ve hře Magický portál, nebo proti zlé bio-tech korporaci ve hře Operace Mindfall, ale i proti času, který nekompromisně odpočítává.

Rozšířená realita (Augmented Reality; AR) je unikátním prvkem ve venkovních hrách QuestWorld. Jedná se o interaktivní rozšířenou realitu, takže hráči mají možnost si tuto technologii náležitě „osahat“.

Rezervace je nutná, rušit/měnit rezervaci můžete kolikrát chcete, vždy alespoň 24 hodin předem.

QuestWorld venkovní hry jako souboj týmů – hi-tech hry nabízíme i v módu pro 2 týmy najednou. Až 8 lidí se tak může pokusit zneškodnit SpiderTech – organizaci usilující o totální nadvládu světa.

Hry máme připravené v češtině i angličtině.

Hry jsou vhodné i na Teambuilding. Scénář aplikujeme do jakéhokoliv prostředí (město/příroda) a vypustíme až 50 týmů na trasu.