fbpx

QuestWorld - manuál pro týmy před hrou

Venkovní hry QuestWorld nejsou raketová věda a mají jediný cíl - užít si společný čas s přáteli netradiční a chytrou zábavou pod širým nebem. Jak probíhá hi-tech venkovní hra QuestWorld téměř minutu po minutě? Co můžete čekat?

Počasí je priorita

Zhruba den před vaší hrou je dobré zkontrolovat počasí. Rezervaci můžete libovolně měnit, ale musíte tak učinit alespoň 24 hodin předem. S takovým předstihem už je poměrně jasné, jaké počasí při hře očekávat. Kontaktovat nás můžete ideálně na Whatsapp, email, sms, Viber, ICQ ... ano... ICQ stále ještě existuje :)

Příjezd králů

Na samotnou hru je dobré dostavit se cca 10min před rezervačním časem. Přece jenom je zapotřebí pár formalit, podepsat pár dokumentů.

Jdeme na věc!

Spolu s obsluhou si projdete základní pravidla, zkontrolujete iPad a stav vašeho ActionPacku (brašna s potřebným vybavením pro dokončení hry), určitě dostanete i pár dobře míněných rad ke hře, čeho je dobré se vyvarovat, co je dobré dodržovat.

První úkoly probíhají vždy s asistencí (herní čas už běží, takže není radno otálet). Tým má ale možnost vyzkoušet si herní prostředí a případně se doptat na případné nejasnosti. Na začátku hry si vyzoušíte rozšířenou realitu, hráčům ukážeme, jak technologie funguje a jaké jsou možnosti.

Tým vyráží do akce, do víru velkoměsta, do lví jámy. Teď už je to pouze a jenom na schopnostech hráčů. Čas nekompromisně odpočítává a úkoly čekají na své pokoření. S každým vyřešeným questem jste blíže záchraně světa.

Svět zachráněn... uf!

Po (doufejme) úspěšném dokončení hry se hráči vracejí na základnu QuestWorld, kde si obsluha převezme vybavení, zkontroluje, že nic nechybí a případně zodpoví dotazy ke hře. Nezdá se to, ale dvě a půl hodiny času utečou jako voda!

Magický portál

Náš svět je propojený s tím pohádkovým pomocí kouzelného portálu, který jakési mocné kouzlo otevřelo. Do našeho světa proudí bubáci a zlovolná stvoření. Hledá se parta dobrodruhů, co zavře portál a zachová vesmír v rovnováze. Tahle pohádka baví dospěláky i děti!

Operace Mindfall

Nechte své ratolesti, ať zachrání svět ve špionském stylu. Banda malých agentů 007 bude součástí mise na záchranu světa, poslední spásou svobodné vůle. Snad se jim podaří zastavit bio-tech korporaci SpiderTech prahnoucí ovládnout svět pomocí speciálního viru, který vyvíjí již od 50.let.