fbpx

Desatero úspěšného týmu - část 2.

Venkovní hry nebývají (narozdíl od šifrovaček) nějak těžké. Stačí tedy následovat pár jednoduchých pravidel a budete mít jistotu zdárného a vítězného dokončení. A kdo ví, třeba i "top-time".

 

Neběhejte!

Nápověda možná zní až moc rodičovsky, ale věřte nám, víme pro jí zde zmiňujeme. Čas neušetříte, ještě zakopnete a odřete si koleno.

Spolupracujte

Naše venkovní hry jsou týmové. Ať se každý zapojí, ať každý řeší, žádný nápad není hloupý (kromě těch opravdu hloupých). V týmu je síla!

Nekomplikujte to

Hra je nedesignovaná tak, aby kdokoliv kdo přijde bez sebemenší zkušenosti, hru dohrál. Pravděpodobně to nebude s výsledným časem na top čas, ale hru by měl tým zvládnout. Většina úkolů opravdu není komplikovaná a pokud je, s největší pravděpodobností si to hráči komplikují sami. Čím jednodušší řešení se nabízí, tím pravděpodobněji kráčíte správným směrem.

Mějte přehled, komunikujte

Hráči s sebou nemají nic navíc, nic co by je mátlo. Pokud se tedy blíží ke konci hry a v jejich ActionPacku jsou stále předměty, které ještě nenašly využití. Možné by bylo dobré se na ně zaměřit. Zároveň je dobré mít přehled, co již bylo využito a co už tedy ve hře pozbývá užitečnosti.

Užijte si hru!

Naše venkovní hry jsme nastavili tak, aby si je hráči užili. Proto jsou hi-tech, proto používáme rozšířenou realitu, proto jsou zpravováním naprosto unikátní a jedinečné. Zapomeňte, že to je jenom hra a užijte si čas strávený s přáteli na maximum. Bavte se a zažijte si naše scénáře, ve kterých hlavní roli hrdinů máte jenom a pouze vy.

 

Magický portál

Náš svět je propojený s tím pohádkovým pomocí kouzelného portálu, který byl otevřen jakýmsi mocným kouzlem. Do našeho světa proudí bubáci a zlovolná stvoření. Hledá se parta dobrodruhů, co zavře portál a zachová vesmír v rovnováze. Tahle pohádka baví dospěláky i děti!

Operace Mindfall

Nechte své ratolesti, ať zachrání svět ve špionském stylu. Banda malých agentů 007 bude součástí mise na záchranu světa, poslední spásou svobodné vůle. Snad se jim podaří zastavit bio-tech korporaci SpiderTech prahnoucí ovládnout svět pomocí speciálního viru, který vyvíjí již od 50.let.